فرصت های پیشنهادی برای کسب و کار 1395(3)

محسن 16 مارس 2016 0
3 روز به تعطیلات  نوروز مانده و ما در بنیاد پرش سعی خواهیم کرد تا شما را با فرصت هایی که ممکن است در سال آینده با بهره گیری از آنها بتوانید استارتاپ های موفقی را بسازید به شما معرفی کنیم . تا کنون دو فرصت معرفی شده است .امیدواریم بتوانید از این فرصت ها  کسب و کار  های موفقی را شکل بدهید .نکته قابل توجه اینکه این فرصت ها بر اساس بازار ایران طراحی شده اند .

فرصت سوم :

تمام فرصت های کسب وکار از روند ها و تغییرات در محیط و چالش ها ایجاد میشوند.و به عبارتی هر چالش یک فرصت است .

هرم سني جمعيت كشور به سمت سالخوردگی پيش مي رود. متخصصان علوم جمعيت شناسي بیان می کنند در صورتي كه يافته هاي حاصل از سرشماري نفوس و مسکن به آينده تعميم يابد، قابل پيش بيني است که طي سال هاي 1385 تا 1430 نسبت سنی جمعيت به کمتر از 15 ساله کاهش و نسبت جمعيت 15 الي 59 ساله و جمعيت سالمند افزايش يابد. در حال حاضر نتايج حاصله گوياي آن است که اوايل دهه 1400 هجري شمسي، جمعيت ايران رو به سالمندي خواهد رفت و به اين ترتيب در اوايل دهه 1420 کشور با “سونامي جمعيت سالمند” رو به رو خواهد شد.

1 2

نزدیک ترین فرصت ها برای کسب و کار های مرتبط با این حوزه ارائه خدماتی است که سالمندان امروز جامعه ما  به آنها نیاز دارند . در این حوزه میتوان به فرصت هایی مانند خرید شخصی ،پرداخت قبوض ،پرداخت اقساط ،خدمات نگهداری و غیره اشاره  نمود. در سال های آتی   کسب و کارهای این حوزه میتوانند به سمت ارائه لباس ها وابزار هایی که به طور خودکار و مرتب مسائلی چون فشارخون، قند، چربی و…یک سالمند را کنترل میکنند یا ربات های هشومند پرستار یا خدمات نوین نگهداری سالمندان و … حرکت کنند.

یادتان باشد مجموعه ای از تلاش های مستمر و کوچک هوشمندانه در نهایت شما را به موفقیت میرساند .برای راه اندازی یک امپراطوری در سال های اتی باید قدمهای کوچک را همین الان بردارید .

پاسخی بگذارید »

شما باید وارد شوید تا بتوانید کامنت بگذارید.