فرصت های پیشنهادی برای کسب و کار 1395(2)

محسن 15 مارس 2016 0

تعطیلات نوروز نزدیک هستند و ما در بنیاد پرش سعی خواهیم کرد تا شما را با فرصت هایی که ممکن است در سال آینده با بهره گیری از آنها بتوانید استارتاپ های موفقی را بسازید به شما معرفی میکنیم . امیدواریم بتوانید از این فرصت ها  کسب و کار  های موفقی را شکل بدهید . سعی خواهیم کرد از امروز 23 اسفند ماه تا روز 13 فرودین هر روز یک فرصت تازه کسب و کار را به شما معرفی کنیم . با ما و این 20 فرصت کسب و کار در سال 1395 همراه باشید .نکته قابل توجه اینکه این فرصت ها بر اساس بازار ایران طراحی شده اند .

فرصت دوم :

سال های اخیر سال های طوفانی حضور کسب و کار های خرده فروشی اینترنتی در ایران بوده اند فروشگاههای مانند دیجی کالا ،بامیلو ،5040،چاره و غیره در حال گسترش بازار خود هستند و مشتریان متعددی  به آنها مراجعه میکنند همچنین انواع مختلف کسب و کار های تخفیفی مانند نت برگ ،تخفیفان ،شیراز تخفیف و غیره  هم فعالیت میکنند اما  مطمئن باشید  در این  نوشته به شما پیشنهاد نمیکنیم که فروشگاهی مشابه این گروهها برپا کنید  بلکه از شما میخواهیم به مفهوم این ضرب المثل فکر کنید  :

در زمانی که ده ها هزار نفر در آمریکا به دنبال طلا میگشتند یک نفر مشغول فروش بیل بود  هیچ کس به طلا ی زیادی نرسید اما فردی که بیل میفروخت به معنای واقعی کلمه ثروتمند شد.

فروشگاههای  الکترونیک راه افتاده در کشور نیاز مبرمی به انواع خدمات از تامین و توزیع گرفته تا خدمات پشتیبانی و ارتباط با مشتریان که در خیلی مواقع توانایی ارائه آنها را به دلیل ماهیت شان ندارند .بنابر این به جای تمرکز بر راه اندازی کسب و کار های آنلاین میتوانید به راه اندازی خدمات جنبی به این فروشگاهها فکر کنید .

 

پاسخی بگذارید »

شما باید وارد شوید تا بتوانید کامنت بگذارید.