تمرین شماره 4 (چه کسانی را میشناسی ؟)

محسن 6 مارس 2015 1

فرصت ها زاییده ارتباطات و اطلاعات شما هستند و هر چه بتوانید اطلاعات خود از محیط را افزایش دهید و ارتباطات تان را توسعه دهید فرصت های بیشتری را مشاهده و کشف خواهید کرد .هنز برقراری ارتباطات و شناخت ارتیاطات موثر و تقویت انها میتواند شما را در این مسیر یاری نماید.برای این منظور در طی چند تمرین آتی سعی خواهیم کرد تا روش شناخت ف برقراری و نگهداشت ارتباطات مفید را با یکدیگر تمرین کنیم . اگر با ما همراه باشید نتایج بسیار مهمی به دست خواهید آورد .بسیاری از افراد سعی میکنند  همه کارها را خودشان انجام بدهند  انها از کمک گرفتن از افرادی که میشناسند احساس عذاب میکنند یا اینکه انها را انقدر خوب نمیشناسند که تقاضایشان را مطرح کنند .و این بزرگترین اشتباه است .قانوی در ارتباطات وجود دارد و آن این است که شما باید قادر باشید به هر کسی که میخواهید با 6 واسطه دست یابید . حتی به رییس جمهور کشور .

 شناختن دیگران به تو قدرت میدهد برای رشد و موفقیت

شناختن دیگران به تو قدرت میدهد برای رشد و موفقیت

در تمرین شماره4 که تمرین اول از سری تمرینات موثر است میخواهیم به یک سوال اساسی پاسخ دهیم :

دوست دارید با چه کسی آشنا شوید که در حال حاضر با او اشنا نیستید ؟

بعد از پاسخ به این سوال باید سوال زیر را پاسخ دهید :

چقدر این فرد را میشناسید ؟

وقتی  کسی را بشناسید میتوانید به راحتی با او رابطه برقرار کنید هر چه بهتر و بیشتر او را بشناسید رابطه برقرار کردن ساده تر میشود .شناختن افراد به شما قدرت میدهد تا رشد کنید و موفق شوید .

حال به سوال زیر پاسخ دهید :

10 تا از برترین رابطه های خود را لیست کنید ؟ سعی کنید  نام و تلفن آنها را بدون استفاده از دفترچه تلفن و  موبایلتان بنویسید .

یک دیدگاه »

  1. محسن شعله 6 مارس 2015 در 9:28 ب.ظ -

    ممنون جناب مولایی نسب.
    من که به شخصه از این تکنیک خیلی تونستم استفاده بکنم و ان شا الله به زودی در گسترش کار ها و برنامه هامون از این افراد و کانکشن هایی که تازه بعد از اولین جلسه کارگاه بنیاد پرش ، مشخص کردم استفاده خواهم کرد.

پاسخی بگذارید »

شما باید وارد شوید تا بتوانید کامنت بگذارید.