ای کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم

محسن 25 می 2015 0

  کتاب کاش وقتی بیست ساله بودم میدانستم  نوشته  تینا سلیگ مدرس مدیریت و کارآفرینی در دانشگاه استنفورد است. این کتاب که با عنوان What I Wish I Knew When I Was 20توسط انتشارات هارپرکالینز منتشر شده،  پر از نکات اموزنده برای ارزش آفرینان نوپاست و تمرین های عملی وکاربردی مناسبی برای این گروه دارد . بسیاری از تمرین های این کتاب را میتوان با اندکی تغییر در ایران نیز پیاده سازی نمود که بنیاد پرش در سری کارگاههای خود از این منبع به عنوان یکی از منابع درسی و تدوین روش درس استفاده کرده است .

بخشی از تحقیقات کتاب را نویسنده انجام داده و به ابداعات و کارآفرینی‌های مختلف دانشجویان دانشگاه استنفورد پرداخته و بخش دیگر آن شامل تجربه شرکت‌های نوآور است.گردآوری تجربه‌های دانشجویانی که با نتایج کارآفرینی‌های خود به نقاط مختلف دنیا رفته‌، خدمات بسیاری را به سراسر مردم جهان ارایه داده‌اند و مشکلات مردم را با نوآوری‌ها حل می‌کنند، بخش دیگر مباحث این کتاب را شامل می‌شود.

نکته مهم این است که این  است که شما میتوانید با بهره گیری از راهنمایی های این کتاب درک عمیقی از فرایند نوارزش آفرینی (کارآفرینی ) پیدا کنید و با استفاده از این بینش و درک مسیر درست را انتخاب کنید . شما می توانید این کتاب به همراه سی دی فیلم سخنرانی های نویسنده کتاب را با تخفیف 30 درصدی به قیمت  از بنیاد پرش تهیه نمایید .

لینک تهیه کتاب و سی دی فیلم سخنرانی مهیج مولف کتاب با زیر نویس فارسی

پاسخی بگذارید »

شما باید وارد شوید تا بتوانید کامنت بگذارید.