ابزار: بوم مدل کسب و کارVISA

محسن 16 جولای 2015 0

مدل های کسب و کار میتواند به عنوان یک الگوی مناسب برای راه اندازی  کسب و کارهای مشابه بر اساس آنها و یا با توسعه آنها به کار گرفته شود . ابزاری که در اینجا  ارائه میشود  مدل کسب و کار شرکت سهامي عام ويزا (Visa INC)  است که در  کاليفرنيا قرار گرفته  است .

با استفاده از خدمات این شرکت شما می توانید به هر نقطه در سراسر جهان تنها با داشتن یک کارت اعتباری ، سفر کنید و تجربه یک خرید بدون زحمت و لذت بخش را داشته باشید.کارت‌های  ویزا، دارای  بیش از 140 شعبه نمایندگی و 3 میلیون کارت‌خوان در سرتاسر جهان است و  رتبه اول مبادلات مالی را در کشورها و معاملات اینترنتی از آن خود کرده است.

کارمزدهاي ناچيز، دريافت صورت‌حساب روزانه و رايگان، نقد کردن وجوه از دستگاه‌هاي خودپرداز، امکان خريد از تمامي فروشگاه‌هاي اينترنتي همچون ebay و آمازون و تبادل مالي با شرکت‌هاي بين‌المللي از ويژگي‌هاي کارت‌هاي ويزا به شمار مي‌رود.

.بانک‌ها و موسسات معتبر بين‌المللي در سراسر جهان امکان دريافت مجوز صدور اين نوع کارت‌ها را دارند.ویزا کارت دارای یک پایگاه مشتری بزرگ میبتشد که در میلیاردها مکان مورد استفاده قرار میگیرد و یک رقیب مستقیم برای مستر کارت به شمار می آید.ویزا کارت در سراسر جهان پذیرفته شده است، و مانند مستر کارت، کارمزد پرداخت خدمات که توسط بانک ها از مشتریان گرفته می شود، به بانک منتقل می شود و نه به ویزا کارت.

ویزا کارت هزینه ی پرداختی خدمات خود را از بانک هایی که خدمات آن را در سراسر جهان ارائه می دهند، دریافت می کنند.در حال حاضراین یک مفهوم کلی است ، که در هر کجا که شما بتوانید با مسترکارت خود پرداخت کنید،همچنین می توانید از ویزا کارت خود استفاده کنید.برای درک مفاهیم این مدل و بخش های آن میتوانید به مقاله  آموزشی در خصوص بخش های مدل کسب و کار مراجعه کنید .

مدل کسب و کار این شرکت را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید .

دریافت بوم مدل کسب و کار شرکت ویزا  (VISA CARD BUSINESS MODEL CANVAS)

پاسخی بگذارید »

شما باید وارد شوید تا بتوانید کامنت بگذارید.