آغاز به کار شتابدهنده کسب و کار پرش

محسن 16 نوامبر 2014 3

آغاز به کار  شتابدهنده کسب و کار پرش

شتابدهنده پرش با پذیرش اولین هسته  کسب و کار در حوزه فناروی RFID  در تاریخ 25 آبان ماه 1393  فعالیت خود را آغاز کرد . شتابدهنده پرش بر اساس اولویت های راهبردی کشور و منطقه و با توجه به پتانسیل های نیروی انسانی و فناوری موجود در کشور اقدام به تهیه نقشه جامع  کسب و کارهای مزیت دار  به صورت منطقه ای در کشور نموده است و بنابر رسالت خود مبنی بر توسعه اکوسیستم کارآفرینی ایران هسته های نوآور و دارای قابلیت را در حوزه های یاد شده را جذب و تحت حمایت و آموزش قرار میدهد .پرش با ایجاد یک محیط دوستانه و تعاملی و در اختیار گذاشتن امکانات  اولیه و برنامه های مدون آموزشی هسته های جذب شده را برای ورود به دنیای کسب و کار آماده میسازد .

  هم اکنون اولین هسته جذب شده در زمینه فناوری RFID  با مسئولیت خانم مرضیه خزایی فعالیت خود را در شتابدهنده پرش شروع کرده است .مرضیه خزایی کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش مخابرات  از دانشگاه صنعتی شیراز است. او دارای سابقه فعالیت در حوزه های تخصصی مخابرات، رادار،NFC ،RFID  و نیز PLC های زیمنس می­باشد و اکنون در حوزه RFID بصورت تخصصی کار میکند. وی دارای مدرک RFID mastery of  از آمریکا بوده و در حال حاضر نیز در حال گذراندن دوره مجازی RFID پیشرفته از آمریکاست.پروژه فعلی خانم خزایی مطالعه برای پیاده سازی تکنولوژی RFID در حوزه های گوناگون می باشد که نتایجی از جمله تحول نحوه مدیریت سازمان، افزایش چشمگیر دقت و سرعت در انجام امور و امنیت بالا برای مکانهایی که امنیت بسیار حایز اهمیت است، را در بر خواهد داشت.

 در طی دوره حضور هسته ها در این مرکز به صورت مداوم آموزش ها و راهنمایی های لازم در حوزه های کسب و کار و با توجه به مدل شتاب دهی پرش به این گروهها ارائه میشود و مسیر لازم برای تبدیل شدن ایده به ارزش مورد انتظار مشتری و آماده سازی محصول و خدمت طی خواهد شد .

paresh acc

3 دیدگاه »

 1. علی هنرمند 16 نوامبر 2014 در 2:45 ب.ظ -

  بسیار شادباش میگم هم به بنیاد پرش و هم به سرکار خانم مهندس خزایی. به امید پیروزی ها و دست آوردهای روزافزون

 2. محمد نکویژ فرد 16 نوامبر 2014 در 5:07 ب.ظ -

  شادباش میگم و امیدوارم پیروز و سربلند باشید

 3. افشین 16 نوامبر 2014 در 11:24 ب.ظ -

  بسیار خوشحال شدم وبرای چنین استعدادهای درخشانی در کشور بخودم میبالم !
  آرزوی موفقیت روز افزون برایتان

پاسخی بگذارید »

شما باید وارد شوید تا بتوانید کامنت بگذارید.